free html templates


Zirveye ulaşmanız için veriyi anlamlı hale getirip
Teknoloji Kültürünüzü Geliştiriyoruz.

Biz           Çözümlerimiz           ayn global starups           Bize Yazın


Mobirise

AYN GLOBAL Bilişim Teknolojileri Ekibi olarak bizler, iş birliği – güç birliği düşüncesiyle, Bilişim teknolojileri alanında en az 10 yıllık tecrübeye sahip, bilgi birikimi yüksek ve deneyimleriyle profesyonellik kazanmış kadromuzu bünyemizde barındırarak, son teknoloji çerçevesinde kolay yönetilebilir, verimliliklerini arttıracak ve maliyetlerini düşürecek kurumsal iş çözümleri ve projeler üretiriz. 
Bizler, bütçenize ve İşinize uygun bilişim teknolojileri alanındaki çözümleri, sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza göre analiz ederek özelleştiriyor, firmanızın teknoloji kültürünü geliştiriyoruz.
Markanıza değer katan ve iş performansınızda maksimum seviyeyi hedefleyen kurumsal iş çözümlerini üretip, teknolojiyi firmanıza entegre ederken, kullanıcıların ve program paydaşlarının kolay adapte olması için uygulamaya yönelik teknoloji iletişimi ile ilgili danışmanlık ve eğitim hizmetleri vererek sektörde farklılığımızı ortaya koyuyor, firmanızın müşterileri ile olan iletişimini daha güçlü hale getiriyoruz


Çözüyoruz

Mobirise

Bulut Tabanlı Yazılım Geliştirme

Mobirise

IOS / Android Mobil Uygulama Geliştirme

Mobirise

Outsource Yazılım Test Hizmetleri

Girişkenlikten Girişimcileğe Tek Amacımız Üretime Destek.

AYN GLOBAL STARTUPS, geleneksel sermayenin yeni nesil işlere yatırımını desteklemekle birlikte, bireylerin, girişkenlikten girişimciliğe doğru uzanan serüvenlerinde her zaman yanındadır. 

Fikirlerinize Değer Veriyoruz

Günümüzde üretim teknolojilerinin gelişmesiyle, üretimin değil, özgün fikirlerin değeri daha önemlidir. Bizler, siz girişimcilerin ve yatırımcıların düşüncelerini dinliyor ve fikirlerinizi değerli hale getiriyoruz.  

Üretkenliği teşvik ediyoruz.

İş fikrinizin, üretime geçmesi için çeşitli danışmanlıklar yapıyor ve üretim aşamasında karşılaşılacak sorunların çözümünde size destek oluyoruz.

Mobirise

A'dan Z'ye Mentörlük Desteği

AYN GLOBAL bünyesindeki profesyonellerle hem yatırımcılarımıza hem de girişimcilerimize, ilgili alanlarda mentörlük desteği veriyor ve her aşamada tam bilgi yetkinliğini elde etmenizi sağlıyoruz.

Global Pazarlara Ulaştırıyoruz

Kuzey Amerika'da KANADA, Avrupa'da İsviçre ve Almanya, Asya'da Azerbaycan ve Afrika, global network ağımızı başarılı girişimcilerin hizmetine sunuyor, ürün ve hizmetlerin yerelden globale yolculuğunda sizlerle oluyoruz.

Teklif Alın

Teknoloji ve Yazılım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için bize yazın.