site creation software
Mobirise

AYN GLOBAL Startups,  inovatif bilgiye sahip bireyleri destekliyor, stratejik ortaklıklar kurarak, hayatımızı kolaylaştıran yeni nesil işlerin üretiminde etkin rol oynuyoruz. Yeni nesil dijital işlerin üretiminden, kurumsallaşmasına, akademik ve profesyonel kadromuzla birlikte süreçlerin bir çoğunda etkin rol oynayarak gerek beşeri ve gerek maddi olanaklarla inovasyon sahibi üretkenlerle ortaklıklar kuruyoruz.

İsviçre merkezli, yapay zeka destekli fintech ve insurtech uygulamasından, taşıtların satış sonrası servis hizmetleri için geliştirilmekte olan CARMOBI otomasyonuna, sosyal medyada kampanya ve duyuru yönetimini farklı bir boyuta taşıyan INTERACT WALL uygulamasına kadar üretmiş ve üretmekte olduğumuz yeni nesil dijital işlerde hayatı kolaylaştırırken, geleneksel sermayenin yeni nesil işlere yatırımını destekliyoruz.


AYN GLOBAL olarak, girişimciliği destekliyor, geleneksel sermayenin yeni nesil dijital işlere yatırım yapması için teşvik ediyoruz...
Girişimcilerin sorunlarını yakından takip ediyoruz. Gerek, maddi gerek beşeri sermayemiz ile başarılı gördüğümüz projelere yatırım yapıyoruz. İster yatırımcımız olun ister yatırım arayın, AYN GLOBAL STARTUPS profesyonelleriyle uygulamalarınızı geliştirirken yerel hareketle global düşünür ve avrupa başta olmak üzere kuzey Amerika, Asya ve Afrika ülkelerindeki kontaktlarımızla ürünlerinizi globale taşırız.

Sizlerde, kreatif iş fikirlerinizi gizlilik ve fikri ve sinai haklar ve prensipler çerçevesinde bizlerle paylaşabilir, değerlendirmelerimiz neticesinde gerek kurumsal bilgi birikimiz veya gerek maddi olarak yatırım alarak büyüme şansına sahip olabilirsiniz. 

Mobirise

INSBRO
Yapay Zeka Destekli Finans ve Sigortacılık
Uygulaması

Mobirise

CARMOBI
Satış Sonrası
Akıllı Servis Otomasyonu

Mobirise

INTERACT WALL
Etkileşimli
Sosyal Medya
 Duvarı

Startup Ağımıza Katılın
veya
 Yatırımcımız Olun

Geliştirmekte olduğumuz veyahut ortaklık yapısı gereği detaylı bilgiyi web sitemizde aktaramadığımız girişimlerimiz hakkında bilgi almak ve yatırımcımız olmak için bize ulaşabilirsiniz.