online website builderBaşarı 
Eğitim, Bilgi ve Teknoloji Düzeyi ile Doğru Orantılıdır.


Administrative  Project
Young and dynamic team
New Technologies

Hakkımızda ;
AYN GLOBAL olarak, uygulanabilir yönetimsel çalışmaları, genç ve dinamik kadromuzun idaresinde yürütüyor, hizmetlerimizi bilimsel çerçevede, yenilikçilik anlayışıyla son teknolojileri kullanarak gerçekleştiriyoruz...
Bizler, iş gücü etkinliği ve verimliliği geliştirme, kurumsal eğitim ve danışmanlık, sağlık hizmetlerimizin yanı sıra, kurum kültürünüze, bütçenize ve işinizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz teknoloji ve yazılım alanındaki çözümlerimizle birlikte, gerek beşeri veyahut gerek finansal yatırım yaptığımız yeni nesil dijital işlerimizle sektörünüzde fark yaratmak için varız.

Felsefemiz ;
Yönetilebilir Çözümler, Genç ve Dinamik Bir Takım, Sürekli Yeni Teknolojiler...


Sektörler

1

Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı

2009 Yılında İŞ BAŞARISI AKADEMİSİ adı ile sektöre adım attığımız, özellikle kamu kurum ve kuruluşları ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren işletmemiz, gelişen iletişim teknolojileri ve yeni eğitim metodlarıyla birlikte sunmuş olduğu hizmet kalitesini ve danışmanlık alanındaki hizmet alanını arttırarak AYN GLOBAL Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı adını almıştır.

2

Teknoloji ve Yazılım

2008 yılında AYAMEDA Teknoloji Takımı olarak, başta sosyal medya iletişimi ve pazarlama teknolojileri olmak üzere yazılım faaliyetlerine başlayan işletmemiz, sektörün gelişmesi ile farklı yazılım alanlarında da proje geliştirmeye başlamıştır. 2015 yılında yurt dışı projelerine odaklandığımız markamızı, 2016 yılında 3 kıtada  koordineli çalışma yürüten bir yapıya kavuşturduk ve AYN GLOBAL IT adı ile değer yaratan bir marka haline getirdik.  

3

Uluslararası Sağlık Hizmetleri

2017 yılında temellerini attığımız AYN GLOBAL Health Counseling Orta Doğu ve Asya ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinde bulunan iletişim ağını, ülkemizin sağlık turizmine katkıda bulunması amacı ile kullanmakta, Türkiye'de sağlık sektöründe yatırım yapmak isteyen ve bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan yurt dışındaki iş insanlarına danışmanlık hizmeti vermekle birlikte tıbbi ihtiyaçlarla ilgili bilgi ağı hizmeti vermektedir.